Powiatowy Konkurs Profilaktyczny

05.04.2018 r. Martyna Bieniek i Wiktora Kasjaniuk brały udział w VII Powiatowym Konkursie Profilaktycznym „Nie daj się wkręcić”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 7 w Orzeszu – Zawadzie. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu zagrożeń związanych z używaniem środków psychoaktywnych,   uzależnień oraz  promowania zdrowego stylu życia i unikania zachowań ryzykownych. Uczennice musiały zmierzyć się z trudnym testem, pytaniami otwartymi i ćwiczeniami sprawdzającymi nie tylko wiedzę uczestników, ale również ich umiejętności kojarzenia i  wyciągania wniosków. Tradycją naszej szkoły są wysokie lokaty naszych uczniów  w tym konkursie. Tak  było i tym razem. Martyna i Wiktoria zajęły II miejsce. Gratulujemy !