Sukces w konkursie Biało – Czerwona Szkoła

2 maja obchodzimy Święto Flagi. Z tej okazji 1 Szczep Drużyn Harcerskich i Zuchowych „ŁAZISKA” zorganizował międzyszkolny konkurs historyczny „NASZA BIAŁO CZERWONA”. Uczniowie naszej szkoły nakręcili film w formie Mannequin Challenge „Biało -Czerwona Szkoła”, który ostatecznie zajął II miejsce. Tylko 1 głos dzielił nas od zwycięstwa. Wszystkim głosującym uczniom, rodzicom i nauczycielom gorąco dziękujemy za wsparcie.

Ponadto uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie wiedzy na temat symboli narodowych i Konstytucji 3 Maja. Drużyna gimnazjum w składzie: Hanna Brozio, Julia Dąbrowska i Mateusz Wala zdobyła I miejsce, natomiast drużyna szkoły podstawowej w składzie: Krzysztof Bryś, Marcin Golek i Natalia Wójcik zajęła 2 miejsce. Naszym uczniom gratulujemy dużej wiedzy i miejsca na podium!