5 czerwca 2018 roku nasza szkoła we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Łazisk zorganizowała grę terenową “Poznaj swoje miasto jeszcze lepiej”. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły naszego miasta. Zadaniem każdej drużyny było dotarcie do 6 punktów oznaczonych na mapie oraz wykonanie zadań dotyczących między innymi historii Łazisk. Uczestnicy gry musieli wykazać się dobrą orientacją w terenie oraz spostrzegawczością. Rywalizacji towarzyszyły ogromne emocje. Finał wyścigu miał miejsce w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaziskach Górnych. Z radością informujemy, że I miejsce zajęła ekipa naszej szkoły w składzie: Kamil Kasperczyk, Ania Otręba i Natalia Wójcik. Również druga drużyna reprezentująca SP 4 zajęła dobrą, bo IV lokatę. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszej gry terenowej.

Anna Wita