Dnia 17 września 2018 roku odbyła się wycieczka do Warszawy zorganizowana przez Powiatową Młodzieżową Szkołę Liderów. O 4 50 rano wyjechaliśmy autokarem do Warszawy, a po przybyciu na miejsce i przejściu przez rutynową kontrolę, zaczęliśmy zwiedzanie parlamentu.

O 13 udaliśmy się do restauracji poselskiej, alby zjeść obiad. Po obiedzie wzięliśmy udział w debacie na temat profilaktyki i dostępności używek dla nieletnich. W obecności specjalistów w dziedzinie profilaktyki, wyczytaliśmy list przygotowany na wcześniejszej sesji wiosennej szkoły liderów, a pod koniec każdy chętny uczestnik mógł zabrać głos i wyrazić swoje zdanie na ten temat. Po debacie wróciliśmy do swoich miejscowości.

Franek III b