W ramach akcji charytatywnej Świąteczna Paczka zebraliśmy dary dla rodziny pani Marioli i pana Adama, którzy mają pięcioro dzieci. Rodzina potrzebowała artykułów spożywczych, które mają długą datę ważności, np. cukru, makaronu, dżemu, konserw mięsnych, warzywnych. Potrzebne były także środki czystości – szampony, proszek do prania, pasta do zębów. Uczniowie i ich rodzice nie zawiedli – zebraliśmy 12 reklamówek wypełnionych produktami po brzegi.

Dzięki datkom pieniężnym od nauczycieli, mogliśmy także wspomóc zakup opału na zimę dla starszej pani, która opiekuje się dorosłym niepełnosprawnym synem.

Wszystkim darczyńcom pragniemy gorąco podziękować!

Bożena i Justyna