W piątek 31 maja na boisku szkolnym odbył się V Piknik Rodzinny. Oprócz całej społeczności szkolnej zaproszenie przyjęli: Starosta Powiatu Mikołowskiego, Przewodniczący Rady Miasta, Zastępca Burmistrza, Naczelnik Wydziału Edukacji, Ochrony Zdrowia, Kultury i Sportu;  Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska oraz Radni Miasta. Uczniowie klas młodszych zaprezentowali się w krótkim programie artystycznym, natomiast młodzież rozegrała mecz piłki nożnej z samorządowcami powiatu mikołowskiego oraz siatkówki z nauczycielami. Oprócz tego na uczestników pikniku czekały konkurencje sportowe, trening z drużyną Hammers, dmuchany zamek, zabawy z animatorem, malowanie twarzy, pokaz musztry, oglądanie wozu strażackiego i wiele innych. Goście mogli również spróbować pysznej grochówki, kiełbasek z grilla, domowego ciasta i kromki ze smalcem. Pogoda jak zwykle dopisała. Już dzisiaj zapraszamy na piknik w przyszłym roku.

Zdjęcia – Berenika Rozmus