W dniach 17 i 18 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 zostały rozegrane Miejskie Zawody w Koszykówce. W zmaganiach tych wzięli udział uczniowie z klas V i VI oraz VII i VIII.
W kategorii dziewcząt rocznik 2007 i młodsi nasze uczennice były bezkonkurencyjne i zajęły pierwsze miejsce (Julia Bizoń, Nadia Harasym, Kinga Szekel, Nina Moroń, Julia Otręba, Kinga Wojtkowiak) natomiast chłopcy zakończyli udział na III miejscu.
Wśród starszych klas nasi uczniowie uplasowali się na II miejscach zarówno dziewczęta (Vanessa Wiercińska, Martyna Szczesny, Hanna Kieburg, Natalia Roszkowska, Wiktoria Pisarek, Kinga Rusek) jak i chłopcy (Jakub Erkier, Wojtek Bieniek, Bartek Wala, Bartek Krusiński, Tomasz Borowski, Kacper Wiśniewski).
GRATULUJEMY.