Szkoła, która przełamuje bariery

Każdego dnia odkręcamy plastikowe butelki, a nakrętki z reguły wyrzucamy do kosza na śmieci. Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać. Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczymy na Was i efekt końcowy. Zebrane nakrętki pozwolą uzyskać środki finansowe, które zostaną przeznaczone na niesienie pomocy – dlatego …..

Nakręcamy pomoc dla Filipka!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

wzorem lat ubiegłych wznawiamy zbiórkę plastikowych nakrętek i jednocześnie nakręcamy pomoc dla Filipka.

Nakrętki można przynosić do końca czerwca w workach, do których należy dołączyć imię i nazwisko ucznia. Zbieramy plastikowe nakrętki z butelek po napojach, sokach, kawie, chemii gospodarczej (płyny, szampony,dezodoranty itp.) Dochód przeznaczony zostanie na zakup protezy oraz rehabilitację z nią związaną.

Filip Bembenik to  7-|atek, który  urodził się bez lewej dłoni oraz części przedramienia, świetnie sobie radzi w codziennym życiu. Jest samodzielny i pracowity. Od najmłodszych lat musiał wkładać wiele wysiłku, aby wykonać najzwyklejsze czynności, jak jazda na rowerze, ukochanej hulajnodze, robienie śniadania oraz  założenie codziennej garderoby. U chłopca zdiagnozowano zespół pasm owodniowych. Jest to wada wrodzona, której często towarzyszą problemy zdrowotne, choroba właśnie dała o sobie znać.

Jesteśmy szkołą, która przełamuje bariery, dlatego wspieramy Filipa i jego rodzinę w zebraniu potrzebnej kwoty na zakup protezy.