Dla uczniów

Samorząd Szkolny 2019/2020

Opiekun Samorządu

mgr Agata Żymła

Przewodniczący Samorządu

Natalia Roszkowska

Pierwszy Zastępca Przewodniczącego Samorządu

Sebastian Pisarczyk

Drugi Zastępca Przewodniczącego Samorządu

Martyna Góra

 .
NIEPYTANE NUMERY

.

2 października

7 października

11 października

17 października

23 października

29 października

3 października

8 października

14 października

18 października

24 października

30 października

4 października

9 października

15 października

21 października

25 października

31 października

4 października

10 października

16 października

22 października

28 października

SPRAWDŹ SWÓJ PLAN LEKCJI

plan lekcji dla klasy 1a

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26
8:55 – 9:40 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26
9:50 – 10:35 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26
10:45 – 11:30 Język angielski 26 Religia 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26 Edukacja zintegrowana 26
11:45 – 12:30 Edukacja zintegrowana 26 Religia 26 Język angielski 26
12:45 – 13:30
13:40 – 14:25
14:35 – 15:20
15:30 – 15:15

plan lekcji dla klasy 1b

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Język angielski 25 Religia 25
8:55 – 9:40 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25
9:50 – 10:35 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25
10:45 – 11:30 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25
11:45 – 12:30 Język angielski 25 Religia 25 Edukacja zintegrowana 25
12:45 – 13:30
13:40 – 14:25
14:35 – 15:20
15:30 – 15:15

plan lekcji dla klasy 2a

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 Religia
10
Religia
10
Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30
8:55 – 9:40 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30
9:50 – 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 30 Język angielski 30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30
10:45 – 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Język angielski 30 Edukacja wczesnoszkolna 30
11:45 – 12:30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30 Edukacja wczesnoszkolna 30

plan lekcji dla klasy 1a

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Język angielski 25 Religia 25
8:55 – 9:40 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25
9:50 – 10:35 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25
10:45 – 11:30 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25 Edukacja zintegrowana 25
11:45 – 12:30 Język angielski 25 Religia 25 Edukacja zintegrowana 25
12:45 – 13:30
13:40 – 14:25
14:35 – 15:20
15:30 – 15:15

plan lekcji dla klasy 7a

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 -/Wf Muzyka 35 Język polski 36 Matematyka 9 Język polski 36
8:55 – 9:40 -/Wf Język polski 36 Plastyka 35 Religia 10 Język polski 36
9:50 – 10:35 Geografia 37 Język angielski 21 Religia 10 Język niemiecki 21 Geografia 37
10:45 – 11:30 Matematyka 9 Historia 34 Język angielski 15 Historia 34 Matematyka 9
11:45 – 12:30 Język angielski 21 Matematyka 9 Biologia 33 Fizyka 16 Chemia 16
12:45 – 13:30 Fizyka 37 Biologia 33 Matematyka 9 Język polski 36 Informatyka 20/ Wf
13:40 – 14:25 Godz. wychowawcza 36 Chemia 16 Wf/- Wf/Informatyka 20 -/Wf
14:35 – 15:20 Język niemiecki 21 Wf/- Wf/-
15:30 – 15:15

plan lekcji dla klasy 7b

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 -/Wf Język polski 15 Plastyka 35 Fizyka 16 Matematyka 9
8:55 – 9:40 Informatyka/Wf Muzyka 35 Matematyka 9 Język niemiecki 21 Historia 34
9:50 – 10:35 Język angielski 16 Biologia 33 Chemia 16 Religia 10 Język polski 15
10:45 – 11:30 Język niemiecki 21 Język angielski 21 Religia 10 Język polski 15 Język polski 15
11:45 – 12:30 Fizyka 16 Chemia 16 Geografia 37 Język angielski 21 Geografia 37
12:45 – 13:30 Język polski 15 Matematyka 9 Biologia 33 Matematyka 9 -/Wf
13:40 – 14:25 Matematyka 9 Godz. wychowawcza 15 Wf/- Wf/- -/Wf
14:35 – 15:20 Historia 34 Wf/- Wf/- -/Informatyka 20
15:30 – 15:15

plan lekcji dla klasy 8a

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 Matematyka 9 Język angielski 21
8:55 – 9:40 Religia 10 Matematyka 9 Język polski 36 Informatyka 20/- Geografia 37
9:50 – 10:35 Język niemiecki 21 Religia 10 Język polski 36 Matematyka 9 Język angielski 33
10:45 – 11:30 Wf/Wf Język polski 15 Matematyka 9 Wf/Wf Język polski 36
11:45 – 12:30 Wf/Wf Biologia 33 Język angielski 15 Wf/Wf EdB 34
12:45 – 13:30 Chemia 16 Chemia 16 Godz. wychowawcza 37 Historia 33 Język niemiecki 21
13:40 – 14:25 Historia 34 Fizyka 16 Fizyka 16 Język polski 36 Matematyka 9
14:35 – 15:20 Historia 34 WOS 34 WOS 34
15:30 – 15:15 -/Informatyka 20

plan lekcji dla klasy 8b

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 Język niemiecki 21 Matematyka 9 WDŻ 34 Godz.wychowawcza 35
8:55 – 9:40 Język angielski 21 Fizyka 16 EdB 34 Matematyka 9 WOS 34
9:50 – 10:35 Matematyka 9 Język polski 15 Biologia 33 Język polski 15 Język angielski 33
10:45 – 11:30 Wf/Wf Język polski 15 Geografia 37 Wf/Wf Religia 10
11:45 – 12:30 Wf/Wf Język angielski 21 Język polski 15 Wf/Wf Język niemiecki 21
12:45 – 13:30 Historia 34 Historia 34 Chemia 16 WOS 34 Matematyka 9
13:40 – 14:25 Religia 10 -/Informatyka 20 Matematyka 9 Fizyka 16 Język polski 15
14:35 – 15:20 Informatyka 20/- Chemia 16
15:30 – 15:15

plan lekcji dla klasy 3a gimnazjum

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 Zajęcia artystyczne 35 -/Wf Wf/- -/Wf Zajęcia techniczne 35
8:55 – 9:40 Matematyka 9 Informatyka 20/Wf Wf/Informatyka 20 Chemia 16 Język angielski 21
9:50 – 10:35 Religia 10 Język polski 36 Język angielski Język angielski 37 Historia 34
10:45 – 11:30 WDŻ 34 Matematyka 9 Biologia 33 Język polski 36 Fizyka 16
11:45 – 12:30 Język polski 36 Fizyka 37 Matematyka 9 Matematyka 9 Język polski 36
12:45 – 13:30 Język polski 36 Godz. wychowawcza 21 Religia 10 Geografia 37 Matematyka 9
13:40 – 14:25 Wf/- Język niemiecki 21 Język niemiecki 21 Historia 34 WOS 34
14:35 – 15:20 Wf/- -/Wf
15:30 – 15:15

plan lekcji dla klasy 3b gimnazjum

godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 – 8:45 WDŻ 34 Informatyka 20/Wf -/Informatyka 20 Język niemiecki 21/Wf Język angielski 33/Język angielski 21
8:55 – 9:40 Zajęcia artystyczne 35 Język angielski 21/Wf Język polski 15 Wf/Język angielski 33 Zajęcia techniczne 35
9:50 – 10:35 Język polski 15 Matematyka 9 Matematyka 9 Historia 34 Matematyka 9
10:45 – 11:30 Język polski 15 Biologia 33 Chemia 16 Matematyka 9 Geografia 37
11:45 – 12:30 Matematyka 9 Język polski 15 Wf/Język angielski 16 Język polski 15 Wf/Język niemiecki 21
12:45 – 13:30 Religia 10 Fizyka 37 Wf/Język niemiecki 21 Religia 10 Chemia 16
13:40 – 14:25 Godz. wychowawcza 37 WOS 34 Język angielski 15 Język angielski 16 Historia 34
14:35 – 15:20 Język angielski 15/- Język niemiecki 21/Wf
15:30 – 15:15


Terminy wywiadówek w roku szkolnym 2019/2020

 

17.09.2019  (wtorek)

30.01.2020  (czwartek)

02.04.2020 (czwartek)

 

Terminy konsultacji

06.11.2019 (środa)

17.12.2019 (wtorek)

04.03.2020 (środa)

03.06.2020 (środa)