Sukces naszych uczniów w konkursie powiatowym.

Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Bibliotecznym „Upoluj Wypiska”, zorganizowanym przez II LO  w Mikołowie.

Kacper Olszak z klasy VI a zajął II  miejsce, natomiast  Natalia Mroczkowska z klasy VII a uzyskała tytuł laureatki tego konkursu.

Konkurs wymagał od uczestników nie tylko dużej wiedzy i oczytania, ale także umiejętności wyszukiwania, kojarzenia faktów i dobrej pamięci.

Zadania polegały m.in. na odgadnięciu z jakiej książki pochodzi cytowany fragment, dopasowaniu cytatu do książki, rozwiązaniu rebusa i krzyżówki.

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, który odbywał się online przez cały czas trwania ferii zimowych oraz gratulujemy wspaniałych wyników!