Stołówka

MENU TYGODNIA

04.05.2021-07.05.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

Nieczynna

CZWARTEK

Zupa krem cebulowy z grzankami i natką pietruszki(1,2,3,9), ryż gotowany na mleku z jabłkiem masłem, cynamonem i cukrem brązowym(1,2,), herbata owocowa.

 

 

 

WTOREK

Zupa pomidorowa zabielana śmietaną z ryżem i natką pietruszki(1,2,9), makaron penne z kurczakiem i brokułami(2,3), lemoniada pomarańczowa z miodem, mleczna kanapka(1,2).

 

ŚRODA

Zupa rosół na wywarze wołowo drobiowym z lanym ciastem i natką pietruszki(2,3,9), kotlet schabowy(2,3), surówka z białej kapusty z ogórkiem zielonym i koperkiem, ziemniaki puree(1), kompot z gruszek.

piątek

Zupa szpinakowa z makaronem kluseczki(2,9), ryba po parysku(2,3,4), surówka z kapusty kiszonej z marchewką i porem, ziemniaki puree (1), woda mineralna, owoc.

JADŁOSPIS MOŻE ULEC ZMIANIE

Oznaczenia alergenów występujących w posiłkach: mleko i przetwory mleczne, zboża glutenowe (pszenica, żyto, jęczmień, owies), jaja i produkty pochodne, ryby i ich przetwory, orzeszki ziemne i pochodne, soja i produkty pochodne, skorupiaki i produkty pochodne, orzechy (migdały, orzechy włoskie, laskowe, nerkowiec, pekan, brazylijskie, pistacjowe, piniowe), seler i produkty pochodne, gorczyca i produkty pochodne, nasiona sezamu i produkty pochodne, dwutlenek siarki i siarczyny, łubin i produkty pochodne, mięczaki i produkty pochodne. 

CENA OBIADU – 4 ZŁ

Informacja dla rodziców  oraz uczniów korzystających  z obiadów w stołówce szkolnej… więcej

Zarządzenie w sprawie ustalania zasad korzystania ze stołówki zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 4  im. „Przyjaciół  Ziemi” w Łaziskach Górnych … więcej

Regulamin korzystania z obiadów… więcej