Stołówka

MENU TYGODNIA

02.11.2020-06.11.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

nieczynna

CZWARTEK

Zupa rosół na wywarze wołowo drobiowym z makaronem nitki i natką pietruszki(1,2,9), eskalopki drobiowe w sosie z warzywami (2), kasza kus- kus(2), kompot z gruszek.

 

 

 

WTOREK

Zupa krupnik z ziemniakami i natką pietruszki(2,9), makaron spaghetti z sosem bolońskim, bazylią, oregano i żółtym serem(1,2,3), lemoniada pomarańczowa z miodem.

 

ŚRODA

Zupa jarzynowa z fasolką szparagową, ziemniakami i natką pietruszki(1,2,9), racuchy  z jabłkiem (1,2,3), przekąska warzywna, herbata z cytryną, mus owocowy.

piątek

Zupa kalafiorowa zabielana śmietaną z ryżem i natką pietruszki (1,2,9), burger rybny(2,3), surówka z białej kapusty z koperkiem i ogórkiem zielonym, ziemniaki puree(1), soczek owocowy, owoc.

JADŁOSPIS MOŻE ULEC ZMIANIE

Oznaczenia alergenów występujących w posiłkach: mleko i przetwory mleczne, zboża glutenowe (pszenica, żyto, jęczmień, owies), jaja i produkty pochodne, ryby i ich przetwory, orzeszki ziemne i pochodne, soja i produkty pochodne, skorupiaki i produkty pochodne, orzechy (migdały, orzechy włoskie, laskowe, nerkowiec, pekan, brazylijskie, pistacjowe, piniowe), seler i produkty pochodne, gorczyca i produkty pochodne, nasiona sezamu i produkty pochodne, dwutlenek siarki i siarczyny, łubin i produkty pochodne, mięczaki i produkty pochodne. 

CENA OBIADU – 4 ZŁ

Informacja dla rodziców  oraz uczniów korzystających  z obiadów w stołówce szkolnej… więcej

Zarządzenie w sprawie ustalania zasad korzystania ze stołówki zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 4  im. „Przyjaciół  Ziemi” w Łaziskach Górnych … więcej

Regulamin korzystania z obiadów… więcej