MENU TYGODNIA

14.09.2020-18.09.2020

PONIEDZIAŁEK

zupa krem pomidorowo – paprykowy z grzankami i natką pietruszki (1,2,3,9), gulasz wieprzowy z kaszą jęczmienną (2), sałatka z ogórka kiszonego z jabłkiem i cebulą, herbata owocowa.

CZWARTEK

zupa rosół na wywarze drobiowym z ryżem i natką pietruszki (2,9)i, paluszki rybne (2,3,4), surówka z białej kapusty z koperkiem, ziemniaki puree (1),  woda mineralna, owoc.

WTOREK

ŚRODA

zupa kalafiorowa zabielana ṡmietaną z ziemniakami i natką pietruszki (1,2,9), eskalopki drobiowe w sosie z warzywami (2), kasza kus ku s(2), lemoniada pomarańczowa z miodem.

piątek

żurek zabielany ṡmietaną z kiełbasą, boczkiem, jajkiem i ziemniakami (1,2,3,9), herbata  z cytryną, drożdżówka z serem (1,2,3).

JADŁOSPIS MOŻE ULEC ZMIANIE

Oznaczenia alergenów występujących w posiłkach: mleko i przetwory mleczne, zboża glutenowe (pszenica, żyto, jęczmień, owies), jaja i produkty pochodne, ryby i ich przetwory, orzeszki ziemne i pochodne, soja i produkty pochodne, skorupiaki i produkty pochodne, orzechy (migdały, orzechy włoskie, laskowe, nerkowiec, pekan, brazylijskie, pistacjowe, piniowe), seler i produkty pochodne, gorczyca i produkty pochodne, nasiona sezamu i produkty pochodne, dwutlenek siarki i siarczyny, łubin i produkty pochodne, mięczaki i produkty pochodne.

CENA OBIADU – 4 ZŁ

Informacja dla rodziców  oraz uczniów korzystających  z obiadów w stołówce szkolnej… więcej

Zarządzenie w sprawie ustalania zasad korzystania ze stołówki zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 4  im. „Przyjaciół  Ziemi” w Łaziskach Górnych … więcej

Regulamin korzystania z obiadów… więcej