MENU TYGODNIA

09.03.2020-06.03.2020

PONIEDZIAŁEK

krupnik z ziemniakami i natką pietruszki (2,9), makaron spaghetti z sosem bolońskim  z bazylią oregano, suszonymi pomidorami i żółtym serem (1,2,3), kompot z wiśni, owoc.

CZWARTEK

zupa pieczarkowa zabielana śmietaną z ziemniakami i natką pietruszki (1,2,9), eskalopki drobiowe w sosie ratatuj (2,), kasza kus- kus (2), lemoniada grejpfrutowa z miodem.

WTOREK

barszcz ukraiński z czerwoną fasolą i natką pietruszki (2,9), pyzy z mięsem (2,3), przekąska warzywna, mus owocowy, herbata z cytryną.

ŚRODA

rosół na wywarze wołowo – drobiowym z makaronem nitki i natką pietruszki (2,3,9), bitki wieprzowe w sosie z pieczarkami(2), makaron penne (2,3), surówka z białej kapusty z ogórkiem zielonym i koperkiem, kompot truskawkowy.

piątek

zupa pomidorowa zabielana śmietaną z ryżem (1,2,9), ryba w cieście naleśnikowym (1,2,3,4), surówka z kapusty pekińskiej z kukurydza, ananasem i jogurtem naturalnym (1), ziemniaki, woda mineralna.

JADŁOSPIS MOŻE ULEC ZMIANIE

Oznaczenia alergenów występujących w posiłkach: mleko i przetwory mleczne, zboża glutenowe (pszenica, żyto, jęczmień, owies), jaja i produkty pochodne, ryby i ich przetwory, orzeszki ziemne i pochodne, soja i produkty pochodne, skorupiaki i produkty pochodne, orzechy (migdały, orzechy włoskie, laskowe, nerkowiec, pekan, brazylijskie, pistacjowe, piniowe), seler i produkty pochodne, gorczyca i produkty pochodne, nasiona sezamu i produkty pochodne, dwutlenek siarki i siarczyny, łubin i produkty pochodne, mięczaki i produkty pochodne.

CENA OBIADU – 4 ZŁ

Informacja dla rodziców  oraz uczniów korzystających  z obiadów w stołówce szkolnej… więcej

Zarządzenie w sprawie ustalania zasad korzystania ze stołówki zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 4  im. „Przyjaciół  Ziemi” w Łaziskach Górnych … więcej

Regulamin korzystania z obiadów… więcej