Stołówka

MENU TYGODNIA

17.06-2019-21.06.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK

zupa pomidorowa zabielana śmietaną z makaronem świderki i natką pietruszki (1,2,3,9), kotlet drobiowy po parysku (2,3), surówka z kapusty białej z marchewką i koperkiem, ziemniaki puree (1), lemoniada cytrynowa z miodem. jogurt (1).

CZWARTEK

nieczynna

 

 

WTOREK

zupa ogórkowa zabielana śmietaną z mięsem i ziemniakami (1,2,9), pieczywo mieszane (2,3), przekąska warzywna, kompot  z gruszek.

ŚRODA

nieczynna

piątek

nieczynna

JADŁOSPIS MOŻE ULEC ZMIANIE

Oznaczenia alergenów występujących w posiłkach: mleko i przetwory mleczne, zboża glutenowe (pszenica, żyto, jęczmień, owies), jaja i produkty pochodne, ryby i ich przetwory, orzeszki ziemne i pochodne, soja i produkty pochodne, skorupiaki i produkty pochodne, orzechy (migdały, orzechy włoskie, laskowe, nerkowiec, pekan, brazylisjkie, pistacjowe, piniowe), seler i produkty pochodne, gorczyca i produkty pochodne, nasiona sezamu i produkty pochodne, dwutlenek siarki i siarczyny, łubin i produkty pochodne, mięczaki i produkty pochodne. 


Informacja dla rodziców  oraz uczniów korzystających  z obiadów w stołówce szkolnej… więcej

Zarządzenie w sprawie ustalania zasad korzystania ze stołówki zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 4  im. „Przyjaciół  Ziemi” w Łaziskach Górnych … więcej

Regulamin korzystania z obiadów… więcej