MENU TYGODNIA

21.10.2019-25.10.2019

PONIEDZIAŁEK

krem z dyni z imbirem i kolędrą (1,2,9), makaron spaghetti z sosem bolońskim z suszonymi pomidorami bazylią, oregano i żółtym serem (1,2,3), lemoniada z limonki z miodem.

CZWARTEK

zupa szpinakowa zabielana śmietana z ziemniakami (1,2,9), eskalopki drobiowe  w sosie z duszonymi warzywami “RATATUJ”(2), kasza kus kus(2), soczek jabłkowy.

WTOREK

rosół na wywarze wołowo drobiowym z makaronem nitki i natką pietruszki (2,3,9), kotlet drobiowy w cieście naleśnikowym (1,2,3), surówka z kapusty pekińskiej z granatem i pomidorkiem koktajlowym, ziemniaki puree (1), herbata owocowa.

ŚRODA

barszcz  ukraiński czerwoną fasolą i natką pietruszki (2,9), kopytka z białym serem (1,2,3), masłem i cukrem brązowym, przekąska warzywna, jogurt pitny (1).

piątek

zupa kalafiorowa zabielana śmietana z ryżem (1,2,9), paluszki rybne (2,3,4), surówka z kapusty kiszonej z marchewką koperkiem i jabłkiem, ziemniaki puree (1), owoc, woda mineralna.

JADŁOSPIS MOŻE ULEC ZMIANIE

Oznaczenia alergenów występujących w posiłkach: mleko i przetwory mleczne, zboża glutenowe (pszenica, żyto, jęczmień, owies), jaja i produkty pochodne, ryby i ich przetwory, orzeszki ziemne i pochodne, soja i produkty pochodne, skorupiaki i produkty pochodne, orzechy (migdały, orzechy włoskie, laskowe, nerkowiec, pekan, brazylijskie, pistacjowe, piniowe), seler i produkty pochodne, gorczyca i produkty pochodne, nasiona sezamu i produkty pochodne, dwutlenek siarki i siarczyny, łubin i produkty pochodne, mięczaki i produkty pochodne.

CENA OBIADU – 4 ZŁ

Informacja dla rodziców  oraz uczniów korzystających  z obiadów w stołówce szkolnej… więcej

Zarządzenie w sprawie ustalania zasad korzystania ze stołówki zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 4  im. „Przyjaciół  Ziemi” w Łaziskach Górnych … więcej

Regulamin korzystania z obiadów… więcej