W kwietniu z  okazji Światowego Dnia Książki zaprosiliśmy uczniów klas I – II do udziału w szkolnym konkursie   literacko – plastycznym „Mój ulubiony bohater literacki”.  Na konkurs  wpłynęło 31 prac, przedstawiających przeróżnych bohaterów książkowych.  Wyróżniliśmy następujących uczniów:

I miejsce: Magdalena Tkaczyk, kl. I a   – „Kot w butach”

II miejsce: Hanna Semczyszyn, kl. I a – „Czerwony Kapturek”

III miejsce: Igor Wieczorek, kl. II a – „Niesamowite przygody 10 skarpetek’”

Wyróżnienia: Milena Szafraniec, kl. I b  – „Alicja w Krainie Czarów”, Emilia Martelińska, kl. II a – „Czerwony Kapturek”,  Weronika Kapica, kl. I a  – „Kopciuszek”,  Radosław Kłoda, kl. II a –  „ Zamieszanie na leśnej polanie”

Wszystkie konkursowe prace  będzie można od przyszłego tygodnia podziwiać na wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaziskach Średnich – serdecznie  zachęcamy do odwiedzin Biblioteki.

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone  laureatom podczas najbliższej szkolnej akademii.

Dziękujemy  wszystkim za udział  oraz  gratulujemy pomysłowości i wyobraźni!