Serdecznie dziękujemy uczniom za liczny udział w  V edycji szkolnego konkursu pięknego czytania  pod hasłem:  „Czytam, bo lubię i tym się chlubię”. Cieszymy się, że uczestnicy  samodzielnie wybrali  różne książki i tak pięknie zaprezentowali  je swoim rówieśnikom oraz  komisji konkursowej.

Mamy nadzieję, że udział w tym konkursie i wzajemne słuchanie ciekawych fragmentów książek zainspiruje  niejednego ucznia do sięgnięcia po kolejną lekturę.

Poziom konkursu był niezwykle wysoki i wyrównany, po burzliwych dyskusjach komisja konkursowa wyłoniła laureatów:

I miejsce ex aequo:  Maja Awier, kl. I b oraz Karol Różański, kl. II a

II miejsce ex aequo : Hanna Baisz, kl. II a  oraz Emila Gustyn, kl. II a

III miejsce: Hanna Semczyszyn, kl. I a

Wyróżnienia: Małgorzata Murowska, kl. II a oraz Jakub Nycz, kl. I b

Klasy VII, VIII oraz III  Gim

I miejsce: Julia Dąbrowska, kl. III b

II miejsce ex aequo: Anna Otręba, kl. VIII a oraz Emilia Sojka, kl. VIII b

III miejsce: Michał Kleinert, kl. VIII b

Wyróżnienia: Martyna Góra, kl. VII a, Katarzyna Szmatloch, kl. VII a, Wojciech Bieniek, kl. VII a

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone podczas najbliższej szkolnej akademii.

Dziękujemy  wszystkim za  udział i gratulujemy laureatom!

Karpik – Dudek, Roj- Adamska, I. Turska