Akcja charytatywna

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”.

Nasza szkoła wsparła akcję, której celem jest zbiórka nakrętek i pieniędzy dla Bartosza Jędrasika, 16 – miesięcznego chłopczyka chorego na SMA2 tj. chorobę genetyczną, która każdego dnia powoduje osłabienie i stopniowe zanikanie mięśni. Bartosz zbiera na najdroższy lek świata, który kosztuje ponad 10 milionów złotych.

18 października 2022 r. zorganizowaliśmy w naszej szkole kiermasz ciast w myśl zasady: „Przez żołądek do serca”. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom  za zaangażowanie, wsparcie i pomoc. Bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe.

Ze sprzedaży ciast  udało nam się nam zebrać kwotę  2190 zł.

W dalszym ciągu organizujemy dla chłopczyka zbiórkę plastikowych nakrętek.

Akcja charytatywna