Słowami wiersza Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza” zatytułowaliśmy wieczorek poetycko-muzyczny, kończący projekt “MISTRZYNI SZYMBORSKA” w naszej szkole.
 Spotkanie przygotowane przez uczniów z klasy 6a odbyło się we wtorkowe popołudnie 6 czerwca z udziałem zaproszonych rodzin szóstoklasistów.
 Utwory poetyckie Noblistki oraz wiersze innych poetów deklamowane przez naszych uczniów przeplatały się z piosenkami w wykonaniu Julii Otręby z kl. 8a.
 Wydarzenie miało formę kawiarenki literackiej, w której poza słodkościami, kawą i herbatą wszyscy mogli „poczęstować się” niespodziankami – lepiejami stworzonymi i przygotowanymi przez naszych uczniów.
 Na zakończenie nie mogło zabraknąć piosenki Sanah „Nic dwa razy się nie zdarza” do tekstu Poetki w wykonaniu Julki, Magdy i Priscilli z kl. 6a.
 Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile pełne refleksji i zadumy z poezją oraz muzyką w tle.
A. Karpik-Dudek i J. Roj-Adamska
Wieczorek poetycki