Za nami III edycja Gry terenowej “Poznaj swoje miasto jeszcze lepiej”. Po ponad rocznej przerwie nasza szkoła we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Łazisk ponownie zorganizowała międzyszkolny konkurs, podczas którego sześć drużyn z łaziskich szkół rywalizowało o miejsca na podium. Po zaciętej dogrywce I miejsce zajęła drużyna reprezentująca SP 6. Nasz team znalazł się tuż za podium. Zadaniem uczestników zawodów było dotarcie do punktów zaznaczonych na mapie, a następnie wykonanie zadań związanych z danym miejscem. Uczniowie odpowiadali również na pytania dotyczące historii naszego miasta. Finał gry odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaziskach Górnych, gdzie uczestników przywitały władze naszego miasta.

Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!

III edycja Gry terenowej