We wtorek 28 marca w naszej szkole odbył się III Miejski Konkurs Filmowy pod hasłem  „Przełamujemy bariery”, adresowany dla uczniów klas 7-8.

Celem naszego konkursu jest zachęcanie nastolatków do zapoznania się z filmami, których motywem przewodnim jest przełamywanie różnych barier, pokonywanie własnych ograniczeń oraz mierzenie się z problemami współczesnego świata. Ponadto, udział w konkursie pozwala uczniom  na zapoznanie się z twórczością  wybranych reżyserów filmowych oraz rozwijanie  swojej wyobraźni i kreatywności.

Dodatkowym zadaniem każdej drużyny było wykonanie  plakatu, na którym uczniowie mogli  wyrazić swoje pomysły, w jaki sposób możemy pomagać osobom chorym i niepełnosprawnym oraz przełamywać własne ograniczenia.

W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny z łaziskich  szkół: SP5, SP6 i  SP4.

Wyniki są następujące:

I miejsce: Julia Otręba, Maja Staniek, Kinga Wojtkowiak – SP4

II miejsce: Marlena Biłka, Marlena Chrobok, Julia Stachuła – SP5

III miejsce: Lena Szier, Wiktoria Leśniewska, Marian Głodek –  SP4

Dziękujemy wszystkim  za udział   konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Organizatorki: A. Karpik-Dudek, J. Roj-Adamska, A. Wita, A. Żymła

Konkurs Przełamujemy bariery